Ważne linki


 www.dzialajlokalnie.pl 

Skarbnica wiedzy o Programie Ogólnopolskim DZIAŁAJ LOKALNIE - Zapraszamy


Programy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności - przeczytaj i weź udział

ENGLISH TEACHING (ET), RÓWNAĆ SZANSE, SZKOŁA UCZĄCA SIĘ (SUS), SZKOŁA EDUKACJI PAFW I UW, PROJEKTOR - WOLONTARIAT STUDENCKI, STYPENDIA POMOSTOWE, UNIWERSYTETY TRZECIEGO WIEKU (UTW), DZIAŁAJ LOKALNIE, NOWE TECHNOLOGIE LOKALNIE, LIDERZY PAFW, PROGRAM ROZWOJU BIBLIOTEK, LOKALNE PARTNERSTWA PAFW


Fundujesz.pl to pierwsza w Polsce platforma finansowania społecznościowego dedykowana organizacjom pozarządowym, komitetom społecznym, klubom sportowym oraz grupom nieformalnym. To tutaj trzeci sektor może znaleźć wsparcie i sposób na pozyskanie dodatkowych środków na realizację projektów.

A dlaczego? 

  • kategorie dopasowywane do potrzeb trzeciego sektora (jeżeli uważasz, że brakuje kategorii dla Twojego projektu napisz na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
  • najniższa prowizja 8% (5,5% na działalność portalu, 2,5% dla operatora serwisu płatności).
  • platforma współtworzona przez organizacje pozarządowe i na bieżąco się do nich dopasowująca (nowe kategorie, dodatkowe wskazówki, pomoc przy tworzeniu projektów itp.) 
  • cel społeczny nie biznesowy – „Wsparcie i rozwój trzeciego sektora poprzez stworzenie silnego i dobrze działającego narzędzia do zbierania funduszy na projekty”
  • platforma jest prowadzona przez organizacje pozarządową
  • wsparcie partnerów z sektora pozarządowego (FRSI, PAFW, Szkoła Liderów)