STRONA GŁÓWNA arrow O FUNDACJI arrow 1%
wtorek, 17 lipca 2018

Menu

KONTAKT

Znajdż Nas na Facebooku

Federacja Funduszy Lokalnych

Organizacja Pożytku Publicznego

Działaj lokalnie

ARF w Polsce

PAFW

Fundujesz

Mazowsze lokalnie

RCEE Płock

ZIARNO

ZIELONA SZKOŁA

Zielona Lekcja

Ostrowy

Belfer

ESKA

Tygodnik Płocki


1%

OPP MŁODZI RAZEM

Zwracamy się do Państwa o wspieranie akcji 1%, i przekazanie skromnej sumy swojego podatku na naszą organizację. Przekazana kwota pomoże w realizacji celów statutowych związanych z działalnością edukacyjną.

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej "Młodzi Razem"
KRS 0000216768

Młodzi Razem

Wszystkie przekazane pieniądze na rzecz Funduszu Lokalnego Ziemi Płockiej "Młodzi Razem" przeznaczymy na realizację zadań, mających na celu aktywizację dzieci i młodzieży na rzecz środowisk lokalnych oraz na programy stypendialne. Aktualnie realizujemy nastepujące programy stypendialne: Agrafka i Stypendia Pomostowe.

Obejrzyj film promocyjny:

>>> Podaruj nam 1% podatku.wmv <<<

Mówią o nas:

http://www.plock.eu/pl/miasto_zyje/details/article,1511,1,1.html
http://www.plock.eu/pl/aktualnosci/details/article,1521,1,1.html

Dziękujemy


 

W skład Funduszu wchodzą: Poseł na Sejm RP - Piotr Zgorzelski, Stowarzyszenie Ekologiczno – Kulturalne „ZIARNO” w Grzybowie, Firma „PLUS”, Gminny Ośrodek Kultury w Sannikach i Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Płocku.

Nasza działalność wspierana jest ze środków: Levi Strauss Poland Sp. z o.o., Starostwa Powiatowego w Płocku, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, Samorządu Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego FIO.