STRONA GŁÓWNA
wtorek, 17 lipca 2018

Menu

KONTAKT

Znajdż Nas na Facebooku

Federacja Funduszy Lokalnych

Organizacja Pożytku Publicznego

Działaj lokalnie

ARF w Polsce

PAFW

Fundujesz

Mazowsze lokalnie

RCEE Płock

ZIARNO

ZIELONA SZKOŁA

Zielona Lekcja

Ostrowy

Belfer

ESKA

Tygodnik Płocki


Agrafka 2017/2018

Z przyjemnością informujemy, że Komisja Stypendialna przyznała 1 stypendium w roku szkolnym 2017/2018, w ramach Programu Agrafka 2017-2018:

1. Rut Tokarskiej - Mława

Gratulujemy !!!


Program Agrafka 2017 - 2018 skierowany jest do młodych osób z obszarów objętych działaniem partnerskich organizacji lokalnych. 

Celem Programu jest wyrównywanie szans edukacyjnych oraz motywowanie młodych ludzi do dalszego ich rozwoju i pracy na rzecz społeczności lokalnej poprzez wsparcie utalentowanych i niezamożnych uczniów z małych społeczności dotkniętych problemem bezrobocia i marginalizacji.

Przypominamy, że preferowane jest zamieszkanie kandydatów do stypendium na wsi lub w małej miejscowości.

Na wnioski nominacyjne czekamy do 24 lipca 2017r.

Dokumenty aplikacyjne:

-> KLIKNIJ i pobierz Regulamin

-> KLIKNIJ i pobierz Wniosek nominacyjny

Dokumenty należy składać:
Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej "Młodzi Razem"
ul. 1 Maja 7C
09-402 Płock

Kontakt:
Dariusz Winiarski - 24 268 37 74

Program AGRAFKA realizowany jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we wsparciu Fundacji Agory, Funduszu Stypendialnego Rodziny Wróblewskich oraz osób indywidualnych i instytucji.


 

W skład Funduszu wchodzą: Poseł na Sejm RP - Piotr Zgorzelski, Stowarzyszenie Ekologiczno – Kulturalne „ZIARNO” w Grzybowie, Firma „PLUS”, Gminny Ośrodek Kultury w Sannikach i Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Płocku.

Nasza działalność wspierana jest ze środków: Levi Strauss Poland Sp. z o.o., Starostwa Powiatowego w Płocku, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, Samorządu Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego FIO.