WITAMY
piątek, 27 maja 2022

Menu
Działaj lokalnie

Znajdż Nas na Facebooku

Federacja Funduszy Lokalnych

Organizacja Pożytku Publicznego

ARF w Polsce

PAFW

Mazowsze lokalnie

RCEE Płock

ZIARNO

Zielona Lekcja

Ostrowy

ESKA

Tygodnik Płocki


Czy wiesz czym oddychasz?
Czy wiesz czym oddychasz?

Projekt polega na przeprowadzeniu kampanii informacyjno-edukacyjnej skierowanej do mieszkańców miasta Płocka z wykorzystaniem nośnika cyfrowego tj. ekranu LCD.

Głównym celem projektu jest podniesienie świadomości ekologicznej mieszkańców miasta Płocka poprzez uświadomienie potrzeby dbania o czyste powietrze, walki z niską emisją, a także podniesienie ogólnej świadomości ekologicznej i troski o środowisko naturalne. Aby zwiększyć świadomość ekologiczną w zakresie troski o powietrze, niezbędne są działania edukacyjno-informacyjne.

W tym celu zaplanowaliśmy przeprowadzenie kampanii informacyjno-edukacyjnej skierowanej do mieszkańców miasta Płocka z wykorzystaniem nośnika cyfrowego tj. ekranu LCD oraz kampanii w internecie za pośrednictwem strony www i mediów społecznościowych.

Działania:

1.„Czy wiesz czym oddychasz?” – spot edukacyjny na telebimach reklamowych LED w Płocku na skrzyżowaniu ulic Jachowicza i Kilińskiego.


 
2.Kampania informacyjne w internecie za pośrednictwem strony www i mediów społecznościowych.

Zachęcamy do wymiany pieców na nowe zgodnie z Mazowiecką Uchwałą Antysmogową oraz skorzystania ze strony https://czysty.plock.eu gdzie każdy mieszkaniem Płocka może uzyskać porady dotyczące dofinansowania wymiany pieców na nowe.