WITAMY arrow O FUNDACJI arrow Oferta dla darczyńców
sobota, 28 maja 2022

Menu
Działaj lokalnie

Znajdż Nas na Facebooku

Federacja Funduszy Lokalnych

Organizacja Pożytku Publicznego

ARF w Polsce

PAFW

Mazowsze lokalnie

RCEE Płock

ZIARNO

Zielona Lekcja

Ostrowy

ESKA

Tygodnik Płocki


Oferta dla Darczyńców

Nasza Oferta dla Darczyńców

Od 2004 roku działa w Płocku charytatywna organizacja – Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej „Młodzi Razem”.

Misją Fundacji jest poprawa warunków życia mieszkańców Ziemi Płockiej poprzez wspieranie inicjatyw społecznych, pomoc młodzieży w nauce i studiach, przyznawanie dotacji na działania edukacyjne, kulturalne i społeczne.

Uprzejmie prosimy Państwa o włączenie się w działania FUNDUSZU LOKALNEGO „Młodzi Razem”.
Państwa udział może polegać na przekazaniu dowolnej kwoty darowizny z przeznaczeniem „na programy młodzieżowe” lub złożeniu deklaracji przekazywania ze swojego wynagrodzenia dowolnej kwoty, np. 5 czy 10,00 zł miesięcznie.

Środki uzyskane od Państwa przekazane będą na konto Funduszu Lokalnego Ziemi Płockiej „Młodzi Razem”. Wszyscy Darczyńcy otrzymywać będą raz w roku informację o tym, jakie cele, projekty, inicjatywy zostały dofinansowane.
Deklarując swój udział wspomożecie Państwo działania, na które czekają najbardziej potrzebujący.
Kwota, którą Państwo zadeklarujecie może być niewielka, symboliczna, ale z tych wspólnych kwot utworzymy Fundusz, który będzie kapitałem rozwoju Ziemi Płockiej.

Zwracamy się jednocześnie o wspieranie akcji 1%, i  przekazanie skromnej sumy swojego podatku na naszą organizację. Przekazana kwota zostanie Państwu zwrócona przez Urząd Skarbowy, tak więc nie jest dla Państwa realnym wydatkiem, a nam pomoże w realizacji celów statutowych związanych z działalnością społeczną i filantropijną.
Wszystkie przekazane pieniądze na rzecz Funduszu Lokalnego Ziemi Płockiej przeznaczymy na realizację zadań, mających na celu aktywizację dzieci i młodzieży na rzecz środowisk lokalnych.
Zapraszamy do częstego odwiedzenia naszej strony
www.mlodzirazem.pl , która znacznie przybliży działalność Funduszu Lokalnego Ziemi Płockiej.  

Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy i prosimy o spotkanie.
Iwona Marczak – Prezes Zarządu