WITAMY
piątek, 27 maja 2022

Menu
Działaj lokalnie

Znajdż Nas na Facebooku

Federacja Funduszy Lokalnych

Organizacja Pożytku Publicznego

ARF w Polsce

PAFW

Mazowsze lokalnie

RCEE Płock

ZIARNO

Zielona Lekcja

Ostrowy

ESKA

Tygodnik Płocki


Kampania "Mieszkam w Płocku, mój 1 procent też"

W ramach kampanii „Mieszkam w Płocku, mój 1 procent też”, organizowanej przez Urząd Miasta Płocka, płockie organizacje pozarządowe miały wyjątkową możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć mieszkańcom Płocka w dniu 19 marca 2011r. w Galerii Handlowej Mazovia.

W imprezie prowadzonej przez Mariusza Pogonowskiego – ambasadora akcji – wzięło udział około 20 organizacji pozarządowych, w tym Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej „Młodzi Razem”. Przedstawiciele Fundacji wraz z wolontariuszami przygotowali stoisko, na którym prezentowali działania Fundacji i rozdawali ulotki promujące Fundację zachęcając do przekazania 1%.

Dziękujemy pomysłodawcom i organizatorom za przeprowadzenie akcji, mającej na celu zachęcenie do tego, aby rozliczając się, przekazać jeden procent organizacjom. Ponieważ nawet najdrobniejsza kwota pomnożona przez setki wpłat może utworzyć sumę, która może pomóc organizacji. Na pewno żaden grosz się nie zmarnuje.

Dziękujemy także wolontariuszom Fundacji, a w szczególności Amelii Koper i Patrycji Siegmund - uczennicom Liceum Ogólnokształcącego im. Wł. Jagiełły w Płocku oraz  Aleksandrze Roszak i Magdalenie Donoch uczennicom Gimnazjum Nr 6 im. Wł. Szafera w Płocku za przygotowanie stoiska i dystrybucję ulotek.

Jeśli 1 procent zostanie w Płocku to trafi do organizacji, które działają dla mnie, dla ciebie, dla nas. Mieszkam w Płocku - mój 1% też.

1.jpg2.jpg3.jpg